Jako konsument/ka czujesz, że nie jesteś do końca zadowolona/ny z zakupów? Czasem tak się zdarza! Nie martw się, u mnie bez problemu zwrócisz nietrafiony zakup. Pamiętaj tylko, że nie może mieć żadnych śladów użytkowania. W praktyce oznacza to, że skarpetki nie mogły zostać przez Ciebie zabrudzone, odpakowane z oryginalnego opakowania/banderoli lub nałożone na stopę (byłoby to niehigieniczne, sam/a przyznasz), a plakaty lub pocztówki nie mogą być w żaden sposób uszkodzone/pobrudzone/zaginiecione. Chodzi o to, bym mogła ponownie te rzeczy sprzedać, nie ponosząc żadnych strat. I aby obie strony były zadowolone. 🙂

Jeżeli kupiłaś/łeś produkt jako Konsument/ka (czyli nie brałaś/brałeś faktury na firmę), możesz zwrócić (czyli odstąpić od umowy) lub wymienić zakupione u mnie produkty w ciągu 14 dni od ich otrzymania, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 

Formularz odstąpienia od umowy

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy ( czyli właśnie zwrotu), muszisz mnie o tym pisemnie poinformować. Wyślij do mnie maila: hello@bananamamaboom.com oraz wydrukuj i wyślij formularz odstąpienia od umowy na adres: BananaMama Natalia Jerzak BananaMama/Natalia Jerzak ul. Sanocka 11/6, 53-304 Wrocław

Przygotowany przeze mnie wzór formularza znajdziesz TUTAJ. Jeśli nie masz drukarki, napisz po prostu na kartce A5 oświadczenie o poniższej treści: 

W górnym, lewym rogu: 

Do BananaMama Natalia Jerzak ul.Biskupa Tomasza 4-6, 50-221 Wrocław www.bananamamaboom.com hello@bananamamaboom.com 

Tytuł: ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Treść: Ja, (imię i nazwisko), niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy (tutaj nazwa produktu oraz jego ilość).

 

W dolnym, prawym rogu:

Data odbioru przesyłki

Twoje dane adresowe (imię, nazwisko, adres zamieszkania)

 

Twój odręczny podpis oraz aktualna data

 

Oświadczenie dołącz do paczki z odsyłanym towarem z dopiskiem:

BananaMama zwrot / wymiana.

 

Do paczki dołącz również kopię paragonu lub potwierdzenie zamówienia.

WAŻNE! Nie zwracam kosztów przesyłki (konkretniej: odsyłki) i nie przyjmuję przesyłek pobraniowych.

Wymiana

A jeśli wcale nie chcesz zwracać towaru, ale wymienić go na inny model, po prostu do mnie napisz: hello@bananamamaboom.com i zobaczę co da się zrobić!

W razie zwrotu towaru, w ciągu 14 dni, zwrócę Ci 100% poniesionych kosztów (w związku z zakupem produktów oraz przesyłką) – z wyjątkiem różnicy kosztów między najtańszą dostępną w sklepie, a wybraną przez Ciebie formą dostawy. Zwrot zostanie dokonany w taki sam sposób, co wcześniejsza wpłata środków z tytułu zawartej umowy.

Zwrotowi lub wymianie na powyższych warunkach nie podlegają produkty przygotowane na indywidualne zamówienia (spersonalizowane) ani produkty nabyte przez przedsiębiorcę.